Супровід великих угод

Успіх складної операції – це завжди багатогодинна копітка робота цілої команди, яка включає детальний аналіз і вивчення всіх можливих ризиків і нюансів, настання яких небажано, однак можливо при допущенні найменшої помилки. Як правило предметом значного правочину є нерухомість або інші активи, що мають велику вартість і значимість для сторін, тому так важливо максимально убезпечити наших клієнтів від усіх супутніх ризиків, включаючи визнання угоди недійсною.

При плануванні операції особливу увагу необхідно приділити підготовчому етапу так як помилки, вчинені на цьому етапі, можуть мати негативні наслідки для всієї угоди. Даний етап включає в себе переговори з контрагентом, складання проектів договорів, його узгодження з усіма зацікавленими сторонами, отримання схвалення на проведення угоди від загальних зборів учасників товариств і антимонопольних органів. Поширеною помилкою на даному етапі є недотримання процедури узгодження угоди. Господарські товариства укладаючи великі угоди з порушенням порядку їх схвалення, піддаються ризику заперечування. Тому на підготовчому етапі важливо враховувати організаційно-правову форму контрагента і порядок схвалення значних угод, передбачений установчими документами.

Після завершення всіх підготовчих процедур настає найвідповідальніший етап – проведення самої угоди. Як довго він триватиме залежить не тільки від складності та кількості сторін, але і від її правильної організації. Наприклад, при укладанні угоди може бути необхідне підписання договору у нотаріуса, відвідування банку для проведення безготівкових розрахунків та державна реєстрація змін. Не завжди всі перераховані дії можна здійснити в один день. Однак затягування цього процесу на декілька днів, небажано, оскільки несе додаткові ризики, наприклад, для покупця, який здійснив грошовий переказ, але не зареєстрував своє право власності.

Фахівці АО КФ «ДОМІНАНТА» завдяки багаторічному досвіду супроводу значних угод виробили максимально ефективні способи їх структурування, що дозволяє провести навіть найскладнішу транснаціональну операцію в максимально стислі терміни – як правило за один день. При необхідності одночасного супроводу угоди в декількох місцях наші фахівці завчасно організовують все таким чином, щоб Ви витратили мінімум свого часу для досягнення бажаного результату – угода в один день. Ці та інші особливості нашої діяльності дозволяють АО КФ «ДОМІНАНТА» бути бездоганним партнером в процесі супроводження значних угод будь-якої складності.

Наша команда докладе максимум зусиль, для того щоб зробити наше співробітництво приємним, плідним і оперативним.

Схема співпраці

 • ВІЗИТ В ОФІС КОНСАЛТИНГОВОЇ ФІРМИ «ДОМІНАНТА» ДЛЯ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО МАЙБУТНЬОЇ УГОДИ ТА ЇЇ УМОВАХ
 • ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ ПРО НАДАННЯ ЮР. ПОСЛУГ І ОФОРМЛЕННЯ ДОРУЧЕННЯ
 • РОЗРОБКА МАКСИМАЛЬНО БЕЗПЕЧНОЇ І ВИГІДНОЇ СТРУКТУРИ УГОДИ, ЩО ДОЗВОЛИТЬ ОПТИМІЗУВАТИ ВАШІ ВИТРАТИ
 • ПОГОДЖЕННЯ ПРОЕКТУ ДОГОВОРУ, ОТРИМАННЯ ВСІХ НЕОБХІДНИХ СХВАЛЕНЬ І ВИХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ
 • ПРОВЕДЕННЯ УГОДИ ТА ПЕРЕДАЧА ГОТОВОГО ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ КЛІЄНТУ

Наша особливість – індивідуальний підхід до кожного клієнта, з урахуванням всіх нюансів і докладанням максимальних зусиль для того, щоб зробити нашу співпрацю максимально ефективною і вигідною. Ми допоможемо не тільки мінімізувати Ваші ризики, але і провести оптимізацію супутніх витрат, сума економії яка як правило в кілька разів перевищує вартість наших юридичних послуг. Глибоке знання нашими юристами корпоративного, антимонопольного, податкового, конкурентного законодавства і законодавства по трансферному ціноутворенні дозволять Вам успішно вести Ваш бізнес і бути впевненим в його результаті.

Особливу увагу наша команда приділяє структурування угоди.

Ми надаємо послуги з юридичного супроводу на наступних етапах:

 • Опрацювання схеми угоди, від якої залежить її рівень безпеки і сума супутніх витрат;
 • Проведення переговорів з контрагентами за погодженням усіх умов угоди;
 • Складання договору про наміри або попереднього договору, в якому в обов’язковому порядку врегульовані всі істотні умови: ціна (аванс), обов’язки і права сторін, терміни, механізм проведення операції, гарантії виконання зобов’язань (акредитив, банківська скринька, застава, поручительство);
 • Контроль за дотриманням корпоративних та антимонопольних процедур, необхідних для схвалення угоди;
 • Розробка всіх договорів, передбачених планом угоди, узгодження їх умов з контрагентами, нотаріусом, банком і всіма зацікавленими особами;
 • Проведення самої угоди і державна реєстрація готових документів;
 • Супровід запуск бізнес-процесів після придбання активу і впровадження запропонованої схеми роботи.

При супроводі значних угод АО «КФ «ДОМІНАНТА» надає супутні послуги за наступними напрямками:

 • Підготовка юридичних висновків про можливості визнання договорів недійсними або неукладеними;
 • Проведення операції зі створенням спільного підприємства в юрисдикціях зі сприятливим режимом оподаткування;
 • Експертний висновок про можливість і ризики проведення операції за схемою запропонованою контрагентами;
 • Податкове планування і його оптимізація;
 • Консультації з питань захисту прав акціонерів, засновників;
 • Проведення правової експертизи угоди на предмет відповідності вимогам у сфері закордонного інвестування і валютного контролю.

Ми забезпечимо Вам індивідуальний підхід і докладемо максимум зусиль, щоб угода яка Вас цікавить стала ще одним кроком на шляху до успіху Вашого бізнесу.