Змінено штрафи за порушення правил дорожнього руху

15.03.2021

Так, відповідно до прийнятого Закону за непристебнутий ремінь безпеки, відсутність шолома в мотоцикліста, неосвітлений номерний знак, розмову по телефону за кермом під час руху, проїзд на заборонний сигнал світлофора, правил обгону необхідно буде сплатити штраф – 510 грн. (було 170 грн.)

«Подорожчає» і перевищення швидкості. За перевищення на 20-50 км/год водій заплатить 340 грн., понад 50 км/год – 1700 грн., а за створення аварійної ситуації під час перевищення швидкості – 3400 грн.

За залишення місця ДТП встановлено штраф у розмірі 3400 грн., а також передбачено можливість позбавлення права кермувати авто на строк від 1 до 2 років.

За керування авто без водійського посвідчення, тех.паспорту, страхового полісу (можливе пред’явлення в електронному вигляді) покарають штрафом у розмірі 425 грн. Якщо у водія взагалі відсутні «права», то йому доведеться заплатити 3400 грн.

Суттєво підвищили відповідальність за перебування за кермом та вчинення ДТП у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння.

Так, якщо водій керував авто у стані алкогольного сп’яніння, йому буде загрожувати штраф у розмірі 17000 грн. з позбавленням водійських прав на рік. Повторне порушення протягом року тягне за собою штраф у розмірі 34000 гривень і позбавлення прав вже на 3 роки. Якщо ж водій сяде за кермо п’яним втретє – 51000 тисяча грн., та позбавлення прав на 10 років з конфіскацією транспортного засобу.

Другие публикации

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии