Від сьогодні за огорожу до водойм потрібно платити штраф

21.02.2020

Від сьогодні почнуть діяти норми закону № 233-IX  « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування ».

Відтепер узбережжя морів, лиманів у межах пляжних зон та узбережжя річок, водойм загального водокористування будуть у вільному доступі для всіх громадян.

Огорожі, паркани, що знаходяться на узбережжях та перебувають у користуванні юридичних або фізичних осіб будуть ставити під питання припинення права такого користування за рішенням суду.

За письмовою вимогою місцевої державної адміністрації чи виконавчого органу сільської, селищної чи міської ради власники огорож чи інших конструкцій повинні здійснити їх демонтаж за свій рахунок протягом 10 днів.

За обмеження  безперешкодного і безоплатного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів вводиться адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу у розмірі від 3400 до 6800 грн. і на посадових осіб від 6800 до 11 900 грн.

Другие публикации

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии