Спрощення відкриття представництв іноземних компаній в Україні

25.10.2019

24 жовтня КМУ було ухвалено постанову «Про деякі питання реєстрації представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності в Україні» (надалі – Постанова). Тексту документу ще не опубліковано, однак відповідно до інформації, зазначеної на сайті Урядового порталу, норми Постанови значно покращать умови відкриття іноземними компаніями представництв на території України.

Так, буде змінено строк та суму оплати за реєстрацію представництва іноземної компанії. Якщо раніше за реєстрацію необхідно було сплатити 2500 доларів та чекати 60 днів, то тепер сума сплати становитиме 1 прожитковий мінімум для працездатних осіб (наразі це 1921 грн.), а строк очікування — 20 робочих днів.
Однак, слід зазначити, що такі зміни не торкнуться іноземних суб’єктів господарської діяльності, які є резидентами Росії. Для них реєстрація представництва в Україні коштуватиме 30 прожиткових мінімумів для працездатних осіб та триватиме до 60 робочих днів з дня подання документів.
Метою таких змін є покращення економічного становища держави шляхом збільшення кількості представлених в Україні іноземних компаній та залучення додаткових інвестицій.

Другие публикации

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии