Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

14.06.2019

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Підставами проведення перерахунку є:

  • надання послуги з порушенням вимог до її якості, передбачених договором про надання послуги з управління багатоквартирним будинком;
  • порушення періодичності надання послуги;
  • не надання послуги управителем або її окремих складових.

Для перерахунку споживач повинен подати до управителя акт-претензію визначеної форми.

Так, сума перерахунку буде зараховуватися в оплату майбутніх платежів. При цьому, перерахунок за актом-претензією, що надійшов від споживача, управитель проводить для всіх споживачів будинку, яким послуга була надана невідповідної якості.

Інформація про здійснення перерахунку наводиться управителем у рахунку на оплату послуги із зазначенням при цьому даних про період, протягом якого послуга надавалась невідповідної якості, суму та період перерахунку. Також інформаційне повідомлення розміщується на власному веб-сайті управителя.

Тобто, у разі виникнення підстав для проведення перерахунку, Ви маєте право звернутися з актом-претензією до управителя з метою його здійснення та збереження Ваших коштів.

 

Другие публикации

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии